VCÚ - 7. kolo - Mladkov - 20.7. 2013

Vydáno dne 20. 07. 2013 (2278 x přečteno)

Přehoupli jsme se do druhé poloviny seriálu VCÚ pro rok 2013. Červencovou sluneční sobotu se sjela soutěžní družstva z okresu do sportovního areálu v Mladkově. Dnešního klání se účastnilo 17 týmů mužů a 9 týmů žen. Běhalo se proti sklopným terčům na jeden pokus.

P1400580Hasičům z Letohradu - Orlice se povedl vítězný double.V kategorii můžů suveréně zvítězili muži z Letohradu - Orlice s časem 17,23s převálcovali konkurenci. Na druhém místě se umístila Lukavice s časem 17,97s byli určitě spokojení (LP tuším 17,10s!). Třetí místo si odvezli kluci z Bystřece A za čas 18,01s.

U žen kralovaly hasičky z Letohradu - Orlice. Stejně jako "jejich" muži suveréně zvítězily a domů si odvezly plný počet bodů za úžasný čas 16,73s. Průběžně vedoucí ženy z České Rybné dnes potvrdily svojí formu a s časem 18,03s brala druhé místo. Třetí místo obsadila děvčata z Letohradu - Červené v čase 18,25s. Ostatní pořadí ve výsledkových listinách níže.

Není někdo kdo by se chtěl podílet na psaní článků z jednotlivých závodů VCÚ?? Sám to těžko stíhám a nejsou nápady.

Autor: Martin Valda

Výsledkové listiny: Muži, Ženy

Průběžné výsledky: Muži, Ženy

Fotky: Martina Jirásková