Černovír 2019 - Černovír

Liga: VCU
Místo: Černovír
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 22. 06. 2019 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 06. 2019 19:30
Konec rezervace: 22. 06. 2019 13:00
Začátek tipování:  22. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2019 00:00
Zadal: Lukáš Lešikar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernovir-10623.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Nepomuky UOLukáš Lešikar
25Horní Třešňovec UOSDH HT
37Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
48Černovír Stary WaliszówUOMatouš Zachař
59Lanšperk UOFerda
611Dlouhoňovice UOMartin Hynek
713Bošín UOFerda
816Horní Čermná AUOPavel Suldovský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař
22Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
110Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
Ženy >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,982014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,152014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO--17,702014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bystřec AUO--18,102014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mostek UO--18,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Brandýs nad Orlicí UO--18,272014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lanšperk UO--19,002014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Dobrouč UO--19,642014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Čermná AUO--20,182014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nekoř UO--20,722014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lukavice AUO--20,862014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--21,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Třešňovec AUO--21,892014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Knapovec UO--22,732014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bošín UO--31,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nepomuky UO--33,552014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Černovír UO--34,752014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ústí nad Orlicí BUO--39,442014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ústí nad Orlicí AUO--93,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO--NP2016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  nerozlišeno ---NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Belarus ( Bělorusko ) STARY WALISZOW---NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Černovír, UO, O Černého Výra
VCU
2009/06/27 Černovír, UO, O Černého výra
VCU
2013/06/29 Černovír, O pohár
VCU
2014/06/28 Černovír, O červého výra
VCU
2014/06/28 Ústí nad Orlicí-Černovír, XXIII.ročník O Černého Výra
-
2014/09/27 Ústí nad Orlicí-Černovír, Memoriál Zdeňka Veselého
-
2015/06/27 Fotbalové hřiště pod lesem, XXIV.ročník O Černého Výra
-
2015/06/27 Černovír, O černého výra
VCU
2015/09/26 Fotbalové hřiště pod lesem, XX.ročník Memoriálu Zdeňka Veselého
-
2016/06/25 Černovír, O černého výra
VCU
2017/06/24 Černovír, O Černého výra
VCU
2018/06/23 Černovír, O černého výra
VCU
2019/06/22 Černovír, Černovír
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/22 Černovír, Černovír
VCU
2019/06/30 Nepomuky, Nepomuky
VCU
2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí
VCU
2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun
VCU
2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk
VCU
2019/09/14 Nekoř, Nekoř
VCU
Kdy Kde Liga