Rok:

Výsledky ročníku 2008 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ry
1
Le
2
Ho
3
Vy
4
Če
5
By
6
Do
7
Če
8
Ml
9
Br
10
La
11
La
12
Ne
13
1. Bystřec 171 15,75UO
16,14
18,06
20,54
18,32
24,86
18,55
21,69
19,03
18,06
18,79
18,18
15,75
38,99
2. Letohrad B 136 16,32UO
NP
19,03
19,98
17,99
42,13
NP
23,01
18,80
17,79
18,86
18,78
16,32
24,44
3. Letohrad E 129 16,23UO
17,04
21,26
22,02
19,49
23,66
19,03
22,22
NP
18,22
18,41
20,12
16,23
NP
4. Letohrad 113 17,50UO
28,16
NP
20,12
19,99
19,89
17,90
25,73
17,50
51,49
30,03
20,22
27,56
18,24
19,00
21,68
18,27
24,50
5. Lanšperk 106 16,15UO
16,15
23,11
24,95
18,61
26,50
19,91
27,39
20,06
18,28
19,62
19,98
16,83
29,42
6. Přívrat 100 16,48UO
NP
20,23
29,93
18,82
-
20,80
23,02
NP
17,83
18,20
19,77
16,48
28,02
7. Turov 95 18,53UO
NP
20,30
21,83
19,46
31,77
19,10
29,91
19,31
18,89
21,20
18,53
NP
25,61
8. Bystřec B 94 16,76UO
16,76
NP
21,41
18,30
28,59
20,93
24,36
19,16
19,68
20,61
29,53
21,48
28,41
9. Vysoké Mýto-Město 79 15,75UO
15,75
18,38
27,07
24,35
31,11
19,60
23,09
25,70
18,58
24,13
NP
16,18
31,89
10. Dolní Libchavy 64 18,96UO
NP
NP
23,62
20,70
25,40
19,79
25,04
18,96
19,72
23,94
NP
-
30,03
11. Černovír 63 17,81UO
17,81
20,93
24,45
20,84
30,33
21,41
31,86
20,73
20,25
22,16
20,03
24,09
25,24
12. Horní Třešňovec 59 18,34UO
18,69
22,32
24,76
22,58
29,89
23,60
25,42
20,95
19,55
20,66
20,42
18,34
31,93
13. Dolní Třešňovec 53 20,72UO
26,41
NP
21,63
20,72
26,02
25,11
25,11
23,62
22,47
21,15
40,71
40,71
36,44
24,59
14. Nekoř 52 17,32UO
18,85
38,54
22,06
20,63
28,69
19,63
NP
NP
19,94
25,14
NP
17,32
31,48
15. Mostek 47 17,82UO
NP
24,57
22,35
NP
40,05
-
23,81
20,54
-
34,35
21,23
17,82
26,48
16. Dolní Třešňovec B 46 17,69UO
17,69
23,89
32,11
23,09
25,18
22,43
36,64
24,61
20,56
-
22,12
18,85
29,13
17. Lanškroun C 40 18,74UO
NP
--
18,74
27,71
NP
26,56
19,42
21,33
21,99
24,20
--
18. Česká Rybná 39 18,21UO
18,21
23,23
24,06
20,74
32,47
21,13
26,19
NP
21,74
27,29
31,74
NP
28,27
19. Bošín 15 17,14UO----------
21,48
17,14
-
20. Letohrad D 13 17,64UO-----
38,62
57,92
34,58
23,60
22,05
28,71
17,64
44,22
21. Lanškroun 12 19,39UO-
19,39
25,78
----------
22. Mladkov 11 18,54UO
18,54
-----
NP
25,56
20,01
----
23. Parník 7 20,41UO-------
20,41
-----
24. Horní Třešňovec B 6 24,50UO--
24,50
24,50
----------
25. Česká Třebová B 5 17,87UO-----------
17,87
-
26. Jablonné nad Orlicí 4 21,01UO
24,72
---
37,06
24,82
40,48
-
23,58
--
21,01
NP
-. Rybník 4 22,19UO
22,19
------------
28. Brandýs nad Orlicí 3 22,07UO
NP
--------
22,07
---
-. Šedivec 3 23,89UO
23,89
------------
30. Rájec 0 18,73SU-----------
18,73
-
-. Vysoké Mýto-Město B 0 23,93UO---
23,93
---------
-. Tutleky 0 24,76RK----
24,76
--------
-. Lanšperk B 0 24,78UO-----------
24,78
-
-. Třebovice 0 34,14UO
34,14
------------
-. Horní Dobrouč 0 39,44UO-----------
39,44
-
-. nerozlišeno 0 43,83-----
43,83
-
58,93
------
-. Hnátnice 0 44,83UO----
44,83
------
48,04
-
-. Hylváty 0 NPUO----
NP
--------


Celkem se účastnilo:  54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: