Rok:

Výsledky ročníku 2009 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Vy
1
Le
2
Ho
3
Če
4
By
5
Do
6
Če
7
Ml
8
Br
9
La
10
La
11
Ne
12
1. Letohrad 88 17,64UO
17,64
18,46
17,79
60,63
26,92
22,06
25,18
23,02
18,79
20,28
33,62
------
2. Bošín 71 18,51UO
18,51
20,32
21,98
22,44
18,74
27,95
------
3. Letohrad B 61 17,36UO
17,36
NP
22,29
22,48
NP
23,69
------
4. Bystřec 54 17,34UO
17,34
NP
23,67
23,47
17,99
32,07
------
5. Mostek 49 19,78UO
21,25
20,00
23,60
23,52
19,78
27,69
------
6. Vysoké Mýto-Město 47 17,94UO
18,10
18,96
26,54
32,21
17,94
29,91
------
-. Lanšperk 47 19,01UO
19,36
19,01
24,41
23,83
19,08
30,18
------
8. Turov 44 18,16UO
18,16
20,81
24,90
23,10
19,48
NP
------
9. Dolní Třešňovec B 33 19,31UO
19,31
20,87
24,69
25,98
20,89
28,98
------
10. Přívrat 32 18,89UO
19,25
20,63
25,21
23,19
18,89
NP
------
11. Letohrad D 28 18,55UO
25,62
18,55
27,45
22,50
23,77
31,99
------
-. Bystřec B 28 19,12UO
19,12
23,06
24,94
27,82
20,74
28,10
------
13. Horní Třešňovec B 25 20,32UO--
24,45
-
20,32
27,77
------
14. Černovír 22 20,41UO
20,66
21,68
28,10
27,72
20,41
24,51
------
15. Horní Třešňovec 19 21,54UO
NP
21,54
27,82
28,35
-
24,10
------
16. Dolní Třešňovec 16 19,58UO
19,58
31,67
42,37
24,55
23,52
29,86
------
17. Letohrad E 15 19,62UO
20,39
19,62
26,48
-
23,98
37,57
------
18. Nekoř 13 19,76UO
19,76
21,65
-
25,84
35,93
31,18
------
19. Brandýs nad Orlicí 10 18,93UO
20,73
26,08
25,19
28,84
18,93
47,85
------
20. Jablonné nad Orlicí 8 22,81UO----
22,81
29,04
------
21. Lanškroun C 3 27,14UO--
29,46
-
27,14
30,80
------
22. Dolní Libchavy 2 20,23UO
20,23
---
26,82
35,36
------
23. Desná 0 19,91SY
19,91
-----------
-. Slepotice 0 20,86PA
20,86
-----------
-. Česká Rybná 0 21,21UO
21,21
NP
31,69
28,25
24,73
43,44
------
-. Mladkov 0 22,90UO
22,90
----
38,25
------
-. Šedivec 0 22,94UO-
22,94
-
43,56
NP
-------
-. Vysoké Mýto-Město B 0 24,38UO
24,38
-----------
-. Hylváty 0 28,12UO---
28,12
--------
-. nerozlišeno 0 34,93------
34,93
------
-. Leština 0 35,39UL
35,39
-----------
-. Knapovec 0 42,76UO---
42,76
--------
-. Hnátnice 0 46,93UO---
46,93
--------
-. Ústí nad Orlicí 0 51,21UO---
51,21
-
51,46
------
-. Albrechtice 0 72,54UO--
72,54
---------
-. Ostrov 0 NPUO--
NP
---------


Celkem se účastnilo:  56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: