Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
By
2
Če
3
Ne
4
Do
5
Br
6
La
7
La
8
Ne
9
1. Mostek 109 15,76UO
26,00
20,11
23,36
17,90
27,22
18,56
18,76
15,76
22,91
-. Letohrad - Orlice A 109 16,55UO
21,00
16,92
-
16,69
-
17,30
18,59
16,55
24,95
3. Lukavice A 97 15,73UO
28,00
18,41
23,19
19,86
27,25
19,40
34,69
15,73
22,53
4. Letohrad - Kunčice B 96 16,50UO
25,00
17,02
-
16,81
-
17,95
17,27
16,50
24,51
5. Bystřec A 94 15,51UO
31,00
18,49
-
18,16
32,35
17,51
21,21
15,51
20,89
6. Letohrad - Kunčice C 90 14,89UO
27,00
17,34
-
16,93
-
18,58
25,59
14,89
22,64
7. Letohrad - Orlice B 56 18,36UO
40,00
36,40
23,28
19,60
43,88
19,42
18,36
NP
23,10
8. Bystřec B 54 17,69UO
39,00
17,69
23,75
18,87
42,61
19,76
19,94
18,04
32,06
9. Nepomuky 53 16,03UO
29,00
27,91
28,34
19,51
35,35
20,38
18,73
16,03
26,26
10. Horní Čermná A 48 18,20UO
32,00
18,81
24,39
18,20
28,66
20,24
NP
23,66
NP
11. Lanšperk 46 18,61UO
42,00
20,26
27,90
18,61
29,91
21,11
19,44
NP
24,15
12. Horní Třešňovec A 43 16,36UO
44,00
26,72
27,01
19,04
30,33
20,47
21,07
16,36
33,39
13. Dolní Čermná 42 18,21UO
43,00
18,21
24,26
18,56
33,53
20,08
NP
NP
NP
14. Bošín 32 17,22UO
41,00
19,62
NP
19,36
40,11
19,65
NP
17,22
23,78
15. Letohrad - Kunčice D 31 17,90UO
38,00
32,26
33,05
19,14
39,06
19,96
26,03
17,90
29,29
16. Brandýs nad Orlicí 20 18,92UO
34,00
----
18,92
--
24,29
-. Záchlumí 20 19,17UO
45,00
20,60
34,13
20,30
37,16
21,40
23,30
19,17
29,78
18. Pšánky 17 22,00HK
22,00
--------
19. Trnov 15 23,00RK
23,00
--------
20. Dolní Dobrouč 13 17,64UO
48,00
25,02
25,13
-
51,26
37,72
NP
17,64
38,85
-. Myštěves 13 20,15HK
24,00
20,15
-------
22. Slepotice 11 17,81PA-
17,81
-------
-. Bašnice 11 17,81JC-
17,81
-------
24. Přívrat 10 17,45UO---
19,17
48,37
--
17,45
-
-. Dubenec 10 18,92TU
30,00
18,92
-------
26. Černovír A 8 26,29UO--
26,29
------
27. Český Rudolec 7 16,86JH-------
16,86
-
28. Jeníkovice 6 19,53HK
33,00
19,53
-------
-. Nekoř 6 21,51UO--
43,00
50,37
NP
-
47,24
21,51
30,89
30. Roudnice 5 18,88HK
37,00
18,88
-------
-. Letohrad - Červená 5 39,09UO--
NP
-
39,09
----
32. Velichovky 1 35,00NA
35,00
NP
-------
-. Dolní Libchavy 1 48,44UO--
48,44
------
34. Choustníkovo Hradiště 0 21,17TU
47,00
21,17
-------
-. Moravany 0 36,00PA
36,00
--------
-. Rohovládova Bělá 0 46,00PA
46,00
--------
-. Dolní Třešňovec 0 61,88UO----
61,88
----
-. Ústí nad Orlicí 0 NPUO--
NP
------


Celkem se účastnilo:  60 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: