Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Ho
2
By
3
Ok
4
Če
5
Ne
6
Do
7
Br
8
La
9
La
10
Ne
11
1. Letohrad - Kunčice D 145 15,94UO
17,99
20,00
18,82
32,13
30,15
17,72
25,90
19,80
15,94
18,63
26,20
2. Letohrad - Kunčice B 117 14,90UO-
16,74
16,20
--
17,69
22,44
33,07
14,90
-
20,98
3. Horní Čermná 105 16,94UO
19,47
19,10
19,26
31,91
30,46
NP
28,84
23,92
16,94
19,93
24,02
4. Letohrad - Orlice B 97 15,27UO
25,71
18,16
29,73
-
37,76
17,26
26,49
22,08
15,27
18,23
22,70
5. Lanšperk 93 15,92UO
18,62
19,67
NP
33,70
30,81
18,56
32,63
19,33
15,92
18,99
26,29
6. Záchlumí 85 16,72UO
19,68
20,63
NP
-
35,85
23,89
28,32
19,67
16,72
18,65
24,48
7. Bystřec B 84 15,63UO
18,57
17,74
18,95
33,40
35,49
19,88
26,22
20,38
15,63
19,04
29,18
8. Horní Třešňovec 83 16,98UO
19,83
19,90
18,87
29,56
35,23
18,47
28,33
19,91
16,98
19,34
29,15
9. Lukavice 67 18,09UO
43,13
18,30
18,09
31,70
32,87
19,74
28,84
19,82
19,25
20,00
32,12
10. Bystřec A 64 16,73UO
25,81
17,18
NP
35,02
-
18,28
22,42
28,33
16,73
18,74
NP
11. Bošín 61 18,54UO
20,11
19,43
18,54
-
34,61
19,70
30,11
20,21
20,58
19,87
27,36
12. Dolní Čermná 45 18,11UO
18,11
19,59
NP
44,74
31,46
32,49
30,18
----
13. Nepomuky 41 19,81UO-
19,98
25,72
33,25
43,52
23,54
29,73
20,74
19,81
20,30
28,52
14. Černovír 29 20,77UO-
22,81
--
30,21
34,90
-
24,41
20,77
23,48
25,72
15. Dolní Dobrouč 28 18,19UO
21,88
20,98
18,65
-
NP
--
20,99
18,19
26,28
28,20
16. Dlouhoňovice 27 21,35UO
21,73
22,57
21,99
35,65
28,48
21,42
NP
45,06
21,35
NP
34,04
17. Jinolice Renmotor 25 16,16JC--
16,44
--
16,16
-----
18. Králíky 21 18,08UO
40,36
20,13
25,22
-
33,47
23,10
NP
21,55
18,08
21,84
32,99
19. Nekoř 19 19,53UO
22,99
22,67
NP
-
32,93
28,37
39,10
53,83
19,53
25,69
30,19
20. Bašnice 17 16,43JC--
16,43
--
17,36
-----
21. Letohrad - Kunčice Jeleni 15 16,97UO-
16,97
NP
--
17,15
-----
-. Voděrady 15 35,64UO---
35,64
-------
23. Česká Rybná 12 31,37UO-
46,13
NP
36,17
-
35,62
33,59
---
31,37
24. Přívrat 8 20,00UO
24,18
21,10
--
43,65
34,81
--
NP
20,00
37,28
25. Dubenec 7 16,70TU-
16,70
17,26
--
17,44
-----
26. Brandýs nad Orlicí 4 22,11UO-------
22,11
---
27. Lanškroun 3 21,49UO---------
21,49
-
28. Stradouň 1 35,07UO------
35,07
----
29. Trnov 0 17,22RK-
33,86
17,22
--------
-. Myštěves 0 17,41HK--
18,35
--
17,41
-----
-. Slepotice 0 18,66PA--
18,66
--------
-. Lezník 0 21,34SY--------
21,34
--
-. Jevíčko 0 25,43SY--------
25,43
--
-. Zderaz C 0 31,95CR-
31,95
---------
-. Vrbice 0 37,61RK-------
37,61
---
-. Dolní Třešňovec 0 46,04UO------
46,04
----
-. Černovír Stary Waliszóv 0 85,66UO----
85,66
------
-. Letohrad Jeleni 0 NPUO
NP
----------
-. Košťálov 0 NPSM-----
NP
-----
-. Kosov 0 NPSU--
NP
--------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Ho
2
By
3
Ok
4
Če
5
Ne
6
Do
7
Br
8
La
9
La
10
Ne
11
1.Černovír 15 21,70UO--------
21,70
23,30
28,09
2.Písečná 5 57,42UO---
57,42
-------
3.Nekoř 4 38,39UO---
39,93
------
38,39
4.Lanšperk 3 27,49UO--------
27,49
--
-.Kameničná 3 39,17UO---
39,17
-------
6.Mistrovice 0 40,63UO---
40,63
-------


Celkem se účastnilo:  77 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: