Liga: | MPMHJ |
Místo: | Seloutky |
Okres: | Prostějov |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 11. 05. 2024 13:00 |
Kontakt: | SDH Seloutky |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 27. 04. 2024 12:00 |
Konec rezervace: | 10. 05. 2024 20:00 |
Začátek tipování: | 11. 05. 2024 20:00 |
Konec hlasování: | 11. 05. 2024 00:00 |
Zadal: | admin MPPU |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Požární útok na 3B pravidla Moravského poháru MHJ
3. kolo Moravského je poslední možnost se zaregistrovat do MP a brát body za umístění
nástup v 13.00
start prvního družstva v 13.15
Povrch: travnatý
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů
Kategorie: muži, ženy, 35 +
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-seloutky-14005.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Seloutky | PV | Ivo Doležel | ||
2 | 2 | Hoštice | KM | Antonín Novák | ||
3 | 3 | Chropyně | KM | Vladislav Sedlařík | ||
4 | 4 | Ratiboř | VS | Jakub Adámek | ||
5 | 5 | Medlov | KM | SDH Medlov | ||
6 | 8 | Otinoves | PV | Marek Šustr | ||
7 | 9 | Velká (Hranice III) | PR | Ondřej Hlavinka | ||
8 | 10 | Tršice | OL | Martin Hluší | ||
9 | 11 | Zborovice | KM | Petra Plachá | ||
10 | 12 | Litenčice | KM | Filip Měrka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Seloutky | PV | Zuzana Janečková | ||
2 | 2 | Litenčice | KM | Nikol Kochaníčková | ||
3 | 3 | Soběsuky | A | PV | Darina Dvorská | |
4 | 4 | Zborovice | KM | Petra Plachá | ||
5 | 5 | Počenice | KM | Pavel Kunčar | ||
6 | 6 | Výkleky | Muži 35+ | PR | Michaela Zdařilová | |
7 | 7 | Soběsuky | B | PV | Darina Dvorská | |
8 | 8 | Dub nad Moravou | OL | Petra Trefilová | ||
Muži >35 let | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Seloutky | PV | Tomáš Trnečka |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soběsuky A | PV | 17,01 | 18,01 | 18,01 | 2024/05/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Seloutky | PV | 18,03 | 18,58 | 18,58 | 2024/05/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Dub nad Moravou | OL | 18,13 | 18,87 | 18,87 | 2024/05/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Počenice | KM | 18,62 | 19,56 | 19,56 | 2024/05/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Tršice | OL | 19,89 | 19,94 | 19,94 | 2024/05/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Soběsuky B | PV | 18,78 | 19,95 | 19,95 | 2024/05/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Litenčice | KM | 18,98 | 19,98 | 19,98 | 2024/05/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Zborovice | KM | 20,64 | 22,53 | 22,53 | 2024/05/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/11 | Seloutky, 3. kolo MP | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Počenice - Fotbalové hřiště, 4. kolo Moravského poháru | |
2024/07/13 | Uhřičice -fotbalové hřiště, 5. kolo MP-memorial V, Baďury | |
2024/07/28 | Rychlov u Skály, 6. kolo Moravského poháru | |
2024/08/17 | Lobodice-hasičský areál, 7.kolo Moravského poháru | |
2024/08/24 | Rokytnice u hasičské zbrojnice, 8. kolo Moravského poháru | |
2024/09/07 | Výkleky, 9. kolo Moravského pháru | |
Kdy | Kde | Liga |