Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Záchlumí

Název soutěže a popis: Záchlumí
Kontakt:  
Kdy: 25. 05. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 19:30
Začátek tipování:  12. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 05. 2019 10:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bystřec A 17,82 UO - -
2.  Záchlumí 17,83 UO - -
3.  Letohrad - Kunčice D 18,13 UO - -
4.  Letohrad - Kunčice B 18,13 UO - -
5.  Horní Čermná A 19,31 UO - -
6.  Horní Třešňovec 19,95 UO - -
7.  Přívrat 19,96 UO - -
8.  Černovír 20,87 UO - -
9.  Bošín 21,74 UO - -
10.  Lanšperk 21,75 UO - -
11.  Záchlumí B 21,91 UO - -
12.  Nekoř 22,74 UO - -
13.  Dolní Dobrouč 24,27 UO - -
14.  Dlouhoňovice 27,19 UO - -
15.  Letohrad - Jeleni NP UO - -
16.  Letohrad - Orlice B NP UO - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Červená 17,72 UO 17,72 17,42
2.  Nepomuky 17,96 UO 17,94 17,96
3.  Letohrad - Kunčice C 19,14 UO 18,56 19,14
4.  Mistrovice 22,13 UO 20,66 22,13
5.  Dlouhoňovice 22,59 UO 22,08 22,59
6.  Horní Třešňovec 43,07 UO 37,08 43,07


Horní Třešňovec

Název soutěže a popis: Horní Třešňovec
Kontakt:  
Kdy: 01. 06. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 10:00
Začátek tipování:  01. 06. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 06. 2019 10:00
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Kunčice B 20,17 UO - -
2.  Myštěves 21,46 HK - -
3.  Zderaz A 22,57 CR - -
4.  Letohrad - Kunčice D 20,57 UO - -
5.  Trnov 22,31 RK - -
6.  Pšánky 23,08 HK - -
7.  Černčice 23,24 NA - -
8.  Bystřec A 24,66 UO - -
9.  Horní Čermná A 24,89 UO - -
10.  Letohrad - Jeleni 22,08 UO - -
11.  Záchlumí 26,38 UO - -
12.  Bošín 26,67 UO - -
13.  Dubenec 23,02 TU - -
14.  Králíky 26,94 UO - -
15.  Horní Třešňovec NP UO - -
16.  Lanšperk 26,33 UO - -
17.  Černovír 37,41 UO - -
18.  Dolní Dobrouč 38,53 UO - -
19.  Nepomuky 27,77 UO - -
20.  Dlouhoňovice 46,14 UO - -
21.  Česká Rybná 35,94 UO - -
22.  Dolní Třešňovec 49,06 UO - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 19,74 JC - -
2.  Letohrad - Červená 27,46 UO - -
3.  Nepomuky 21,65 UO - -
4.  Horní Třešňovec 25,74 UO - -
5.  Dlouhá Ves 29,94 RK - -
6.  Letohrad - Kunčice C 34,25 UO - -
7.  Myštěves 28,73 HK - -
8.  Mistrovice 30,55 UO - -
9.  Dolní Dobrouč 29,92 UO - -
10.  Dlouhoňovice 31,47 UO - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Třešňovec 23,77 UO - -
2.  Dolní Třešňovec 25,88 UO - -
3.  Horní Čermná 27,42 UO - -


Bystřec

Název soutěže a popis: Bystřec
Kontakt:  
Kdy: 02. 06. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 22. 05. 2019 10:00
Začátek tipování:  22. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 22. 05. 2019 10:00
Konec hlasování: 22. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Kunčice B 16,51 UO 16,21 16,51
2.  Bašnice 16,57 JC 16,42 16,57
3.  Letohrad - Jeleni 16,77 UO 16,37 16,77
4.  Myštěves 16,78 HK 16,74 16,78
5.  Renmotor Jinolice 17,28 JC 16,54 17,28
6.  Horní Čermná A 18,07 UO 17,57 18,07
7.  Letohrad - Kunčice D 18,14 UO 16,67 18,14
8.  Horní Třešňovec 18,33 UO 18,14 18,33
9.  Lanšperk 18,84 UO 18,60 18,84
10.  Bošín 19,61 UO 19,61 18,65
11.  Dlouhoňovice 19,83 UO 19,83 19,73
12.  Králíky 21,55 UO 21,55 19,01
13.  Nepomuky 23,34 UO 23,34 22,98
14.  Černovír 23,48 UO 23,48 23,25
15.  Česká Rybná 24,10 UO 24,10 22,97
16.  Záchlumí 33,44 UO 33,44 18,08
17.  Dolní Dobrouč 44,58 UO 43,90 44,58
18.  Bystřec A NP UO NP NP
19.  Trnov NP RK NP NP
20.  Pšánky NP HK NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Myštěves 16,89 HK 16,30 16,89
2.  Hrobice Explosia 17,43 PA 17,43 17,07
3.  Letohrad - Červená 17,64 UO 17,64 17,31
4.  Nepomuky 18,40 UO 17,10 18,40
5.  Letohrad - Kunčice C 18,67 UO 18,27 18,67
6.  Dolní Dobrouč 19,14 UO 19,14 18,48
7.  Horní Třešňovec 21,53 UO 21,53 20,64
8.  Renmotor Jinolice 23,46 JC 17,06 23,46
9.  Trnov 38,82 RK 38,55 38,82
10.  Mistrovice 38,90 UO 38,47 38,90
11.  Dlouhoňovice 43,38 UO 43,29 43,38


Mladkov

Název soutěže a popis: Okresní kolo
Kontakt:  
Kdy: 08. 06. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 06. 2019 10:00
Začátek tipování:  08. 06. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 06. 2019 10:00
Konec hlasování: 08. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Čermná A 27,37 UO - -
2.  Záchlumí 28,04 UO - -
3.  Letohrad - Kunčice D 29,12 UO - -
4.  Lanšperk 30,78 UO - -
5.  Černovír 32,78 UO - -
6.  Dlouhoňovice 33,19 UO - -
7.  Lukavice 33,45 UO - -
8.  Bošín 38,87 UO - -
9.  Nekoř 40,97 UO - -
10.  Horní Třešňovec 68,47 UO - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Třešňovec 27,02 UO - -
2.  Mistrovice 29,05 UO - -
3.  Letohrad - Kunčice C 40,73 UO - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Čermná 41,56 UO - -
2.  Dolní Sloupnice 47,51 UO - -

Ženy >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Černovír 33,96 UO - -
2. Žampach 41,47 UO - -
3. Písečná 42,72 UO - -
4. Kameničná 47,11 UO - -
5. Dolní Sloupnice 52,91 UO - -


Černovír

Název soutěže a popis: Černovír
Kontakt:  
Kdy: 22. 06. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 19:30
Začátek tipování:  22. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 22. 06. 2019 13:00
Konec hlasování: 22. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Čermná A 22,22 UO 22,15 22,22
2.  Bystřec A 22,33 UO 21,65 22,33
3.  Lanšperk 23,34 UO 22,06 23,34
4.  Bošín 23,34 UO 23,22 23,34
5.  Dlouhoňovice 26,05 UO 25,43 26,05
6.  Letohrad - Kunčice D 26,97 UO 26,02 26,97
7.  Záchlumí 27,69 UO 27,69 24,12
8.  Černovír 27,92 UO 25,12 27,92
9.  Horní Třešňovec 29,67 UO 29,67 22,90
10.  Nepomuky 41,51 UO 41,51 39,74
11.  Černovír B 43,01 UO 43,01 38,83
12.  - Stary Waliszóv 63,92 - 63,92 60,84
13.  Přívrat NP UO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Červená 24,23 UO 23,14 24,23
2.  Černovír 25,23 UO 24,97 25,23
3.  Mistrovice 32,71 UO 25,84 32,71
4.  Letohrad - Jeleni 33,83 UO 31,56 33,83
6.  Hylváty 35,84 UO 29,07 35,84
7.  Horní Třešňovec NP UO NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Třešňovec 28,29 UO 28,29 23,80
2.  Horní Čermná 33,51 UO 28,73 33,51

Ženy >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Černovír 27,47 UO 24,51 27,47


Nepomuky

Název soutěže a popis: Nepomuky
Kontakt:  
Kdy: 30. 06. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 10:00
Začátek tipování:  30. 06. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 30. 06. 2019 10:00
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 15,89 JC 15,85 15,89
2.  Bašnice 15,93 JC 15,76 15,93
3.  Letohrad - Jeleni NP UO NP NP
4.  Pšánky 16,37 HK 16,04 16,37
5.  Letohrad - Kunčice B 16,51 UO 16,09 16,51
6.  Letohrad - Kunčice D 16,73 UO 16,60 16,73
7.  Dubenec 16,89 TU 16,89 16,70
8.  Myštěves 16,80 HK 16,80 16,27
9.  Trnov 18,04 RK 17,89 18,04
10.  Bystřec A NP UO NP NP
11.  Horní Čermná A 17,82 UO 17,53 17,82
12.  Horní Třešňovec 18,56 UO 18,56 17,20
13.  Záchlumí NP UO NP NP
14.  Bošín 33,53 UO 32,08 33,53
15.  Přívrat 19,07 UO 19,07 18,03
16.  Dolní Dobrouč B 19,55 UO 18,65 19,55
17.  Králíky 19,58 UO 18,50 19,58
18.  Dolní Dobrouč 19,77 UO 19,77 18,70
19.  Nepomuky 19,81 UO 19,81 19,49
20.  Dlouhoňovice NP UO NP NP
21.  Nekoř 21,71 UO 21,71 20,98
22.  Dolní Třešňovec 32,25 UO 32,25 21,23
23.  Černovír 44,27 UO 19,21 44,27
24.  Tatenice 49,65 UO 47,14 49,65
25.  Lanšperk NP UO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,92 JC 16,92 16,88
2.  Myštěves 20,26 HK 16,67 20,26
3.  Nepomuky 20,34 UO 20,34 20,25
4.  - Explosia Hrobice 17,38 - 17,38 17,25
5.  Letohrad - Kunčice C 17,52 UO 17,31 17,52
6.  Letohrad - Červená 17,67 UO 17,29 17,67
7.  Horní Třešňovec 18,42 UO 18,32 18,42
8.  Dolní Dobrouč NP UO NP NP
9.  Černovír 19,92 UO 19,43 19,92
10.  Mistrovice 20,46 UO 20,46 20,17
11.  Dlouhoňovice 23,42 UO 23,39 23,42


Brandýs nad Orlicí

Název soutěže a popis: Brandýs nad Orlicí
Kontakt:  
Kdy: 31. 08. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 18. 08. 2019 19:30
Začátek tipování:  31. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 31. 08. 2019 10:00
Konec hlasování: 31. 08. 2019 00:00


Lanškroun

Název soutěže a popis: Lanškroun
Kontakt:  
Kdy: 07. 09. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 08. 2019 19:30
Začátek tipování:  07. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 09. 2019 10:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bystřec A 18,25 UO 17,99 18,25
2.  Přívrat 18,65 UO 18,53 18,65
3.  Letohrad - Kunčice D 18,71 UO 18,38 18,71
4.  Horní Třešňovec 18,94 UO 18,46 18,94
5.  Záchlumí 19,88 UO 19,48 19,88
6.  Česká Rybná 20,43 UO 19,85 20,43
7.  Dlouhoňovice 20,52 UO 20,08 20,52
8.  Bošín 20,57 UO 20,56 20,57
9.  Lanšperk 20,80 UO 20,48 20,80
10.  Nepomuky 21,87 UO 21,51 21,87
11.  Horní Čermná A 22,95 UO 18,41 22,95
12.  Nekoř 23,71 UO 23,62 23,71
13.  Černovír 24,23 UO 22,64 24,23
14.  Tatenice 43,83 UO 42,10 43,83

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Kunčice C 19,03 UO 18,79 19,03
2.  Horní Třešňovec 19,23 UO 19,00 19,23
3.  Letohrad - Červená 21,44 UO 19,71 21,44
4.  Černovír 21,56 UO 20,14 21,56
5.  Mistrovice 21,58 UO 20,39 21,58
6.  Dlouhoňovice 31,59 UO 30,74 31,59

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Třešňovec 19,50 UO 18,83 19,50
2.  Lanškroun D 23,44 UO 19,25 23,44
3.  Horní Čermná 29,18 UO 23,28 29,18

Ženy >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Černovír 22,70 UO 22,62 22,70


Lanšperk

Název soutěže a popis: Lanšperk
Kontakt:  
Kdy: 08. 09. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  08. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 09. 2019 10:00
Konec hlasování: 08. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bystřec A 15,56 UO - -
2.  Přívrat 16,19 UO - -
4.  Letohrad - Kunčice B 16,61 UO - -
5.  Letohrad - Kunčice D 16,93 UO - -
6.  Lanšperk 17,36 UO - -
7.  Horní Třešňovec 17,45 UO - -
8.  Bošín 17,52 UO - -
9.  Záchlumí 17,55 UO - -
10.  Dolní Dobrouč 17,76 UO - -
11.  Černovír 19,23 UO - -
12.  Svatý Jiří 19,29 UO - -
13.  Dlouhoňovice 19,59 UO - -
14.  Nepomuky 20,97 UO - -
15.  Nekoř 24,37 UO - -
16.  Horní Čermná A 25,19 UO - -
17.  Dolní Dobrouč B 27,56 UO - -
18.  Česká Rybná 29,17 UO - -

Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
3.  Letohrad - Jeleni 16,26 UO - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nepomuky 19,95 UO - -
2.  Letohrad - Červená 20,19 UO - -
3.  Letohrad - Kunčice C 20,69 UO - -
4.  Černovír 21,62 UO - -
5.  Lanšperk 23,39 UO - -
6.  Dlouhoňovice 23,58 UO - -
7.  Mistrovice 27,95 UO - -
8.  Horní Třešňovec NP UO - -
9.  Dolní Dobrouč NP UO - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Čermná 23,90 UO - -
2.  Horní Třešňovec 65,29 UO - -

Ženy >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Černovír 24,76 UO - -


Nekoř

Název soutěže a popis: Nekoř
Kontakt:  
Kdy: 14. 09. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 19:30
Začátek tipování:  14. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 12. 09. 2019 23:59
Konec hlasování: 14. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Jeleni 22,56 UO 22,50 22,56
2.  Letohrad - Kunčice D 23,15 UO 22,14 23,15
3.  Horní Čermná A 24,23 UO 23,03 24,23
4.  Bystřec A 24,37 UO 23,17 24,37
5.  Horní Třešňovec 24,60 UO 24,60 22,32
6.  Nepomuky 24,80 UO 24,80 24,28
7.  Lanšperk 25,76 UO 25,76 24,28
8.  Dlouhoňovice 26,10 UO 25,59 26,10
9.  Záchlumí 28,10 UO 22,98 28,10
10.  Nekoř 28,55 UO 28,55 26,20
11.  Dolní Dobrouč 29,64 UO 29,64 25,61
12.  Nekoř B 31,19 UO 26,98 31,19
13.  Černovír 42,35 UO 31,24 42,35
14.  Česká Rybná 43,13 UO 39,79 43,13
15.  Bošín 43,23 UO 43,15 43,23

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Kunčice C 24,73 UO 24,43 24,73
2.  Mistrovice 26,47 UO 26,47 25,62
3.  Nepomuky 26,49 UO 26,49 21,82
4.  Letohrad - Červená 28,18 UO 28,18 21,68
5.  Dlouhoňovice 33,35 UO 27,78 33,35
6.  Černovír 38,37 UO 30,70 38,37
7.  Horní Třešňovec 39,50 UO 38,48 39,50

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Třešňovec 28,19 UO - -
2.  Horní Čermná 30,84 UO - -

Ženy >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Černovír 28,77 UO - -
2. Nekoř 35,57 UO - -

Počet soutěží: 10  Celkem pokusů:  26
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: