Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ho
2
By
3
Ok
4
Če
5
Ne
6
Do
7
Br
8
La
9
La
10
Ne
11
1. Letohrad - Kunčice D 145 15,94UO
20
10
5
17
17
8
15
15
11
17
10
2. Letohrad - Kunčice B 117 14,90UO-
20
25
--
15
17
0
20
-
20
3. Horní Čermná 105 16,94UO
11
13
2
20
13
5
8
3
8
7
15
4. Letohrad - Orlice B 97 15,27UO
3
5
0
-
2
17
11
5
17
20
17
5. Lanšperk 93 15,92UO
13
0
0
10
11
3
3
20
13
11
9
6. Záchlumí 85 16,72UO
10
0
0
-
3
7
10
17
10
15
13
7. Bystřec B 84 15,63UO
15
17
3
4
4
0
13
9
15
0
4
8. Horní Třešňovec 83 16,98UO
9
11
4
9
5
4
9
11
7
9
5
9. Lukavice 67 18,09UO
0
3
10
13
9
0
8
13
4
6
1
10. Bystřec A 64 16,73UO
2
15
0
11
-
6
20
1
9
0
0
11. Bošín 61 18,54UO
8
6
8
-
6
1
5
10
1
8
8
12. Dolní Čermná 45 18,11UO
17
9
0
5
10
0
4
----
13. Nepomuky 41 19,81UO-
8
0
7
0
0
6
8
2
4
6
14. Černovír 29 20,77UO-
0
--
15
0
-
2
0
1
11
15. Dolní Dobrouč 28 18,19UO
0
2
7
-
0
--
7
5
0
7
16. Dlouhoňovice 27 21,35UO
0
0
1
6
20
0
0
0
0
0
0
17. Jinolice Renmotor 25 16,16JC--
0
--
25
-----
18. Králíky 21 18,08UO
0
0
0
-
7
0
0
6
6
2
0
19. Nekoř 19 19,53UO
5
0
0
-
8
0
0
0
3
0
3
20. Bašnice 17 16,43JC--
17
--
0
-----
21. Letohrad - Kunčice Jeleni 15 16,97UO-
4
0
--
11
-----
-. Voděrady 15 35,64UO---
15
-------
23. Česká Rybná 12 31,37UO-
0
0
8
-
0
2
---
2
24. Přívrat 8 20,00UO
0
1
--
1
0
--
0
6
0
25. Dubenec 7 16,70TU-
7
0
--
0
-----
26. Brandýs nad Orlicí 4 22,11UO-------
4
---
27. Lanškroun 3 21,49UO---------
3
-
28. Stradouň 1 35,07UO------
1
----
29. Trnov 0 17,22RK-
0
0
--------
-. Myštěves 0 17,41HK--
0
--
0
-----
-. Slepotice 0 18,66PA--
0
--------
-. Lezník 0 21,34SY--------
0
--
-. Jevíčko 0 25,43SY--------
0
--
-. Zderaz C 0 31,95CR-
0
---------
-. Vrbice 0 37,61RK-------
0
---
-. Dolní Třešňovec 0 46,04UO------
0
----
-. Černovír Stary Waliszóv 0 85,66UO----
0
------
-. Letohrad Jeleni 0 NPUO
0
----------
-. Košťálov 0 NPSM-----
0
-----
-. Kosov 0 NPSU--
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ho
2
By
3
Ok
4
Če
5
Ne
6
Do
7
Br
8
La
9
La
10
Ne
11
1. Nepomuky 54 17,46UO-
8
8
-
10
3
0
10
3
10
2
2. Horní Třešňovec 52 19,54UO
10
1
2
4
8
0
10
8
6
3
0
3. Letohrad - Červená 46 18,06UO
6
2
4
-
3
4
3
3
10
8
3
4. Letohrad - Kunčice A 45 18,90UO-
6
3
10
6
0
0
-
4
6
10
5. Letohrad - Kunčice B 37 18,72UO
8
4
0
6
4
0
-
6
8
0
1
6. Lukavice 25 20,20UO-
0
0
3
2
0
6
0
2
4
8
7. Myštěves 21 17,03HK-
3
10
--
8
-----
8. Česká Rybná 16 18,90UO-
10
0
2
0
0
0
4
0
-
0
-. Mistrovice 16 23,71UO---
8
---
2
0
2
4
10. Košťálov 10 16,63SM-----
10
-----
11. Nekoř 9 23,73UO
4
-
0
-
1
0
4
--
0
0
12. Dolní Třešňovec 8 30,26UO------
8
----
13. Libuň 6 17,55JC--
6
--------
-. Katusice 6 17,70MB-----
6
-----
-. Černovír 6 23,19UO----
0
0
--
0
-
6
16. Dlouhoňovice 3 21,65UO
0
0
-
0
-
0
2
0
0
1
0
17. Dolní Přím 2 17,97HK-----
2
-----
18. Lanšperk 1 20,41UO--------
1
--
-. Vrbice 1 35,52RK-------
1
---
-. Česká Rybná B 1 39,24UO---
0
--
1
0
---
-. Svatý Jiří 1 44,00UO---
1
-------
22. Dlouhá Ves 0 21,64RK-
0
0
--
0
-----
-. Holice 0 NPPA-
0
---------
-. Trnov 0 NPRK--
0
--------
-. Kosov 0 NPSU--
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ho
2
By
3
Ok
4
Če
5
Ne
6
Do
7
Br
8
La
9
La
10
Ne
11
1.Černovír 15 21,70UO--------
5
5
5
2.Písečná 5 57,42UO---
5
-------
3.Nekoř 4 38,39UO---
1
------
3
4.Lanšperk 3 27,49UO--------
3
--
-.Kameničná 3 39,17UO---
3
-------
6.Mistrovice 0 40,63UO---
0
-------


Celkem se účastnilo:  77 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: