Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2021/06/12 Okresní kolo Mladkov, Okresní kolo UO
2 2021/06/19 Nepomuky, areál pod poldrem, Nepomucký pohár UO
3 2021/06/26 Černovír, O černého výra UO
4 2021/07/18 Bystřec, Bystřecký pohár UO
5 2021/08/28 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO
6 2021/09/05 Lanšperk, pod hradem Lanšperk UO
7 2021/09/11 Nekoř, Nekořský pohár UO
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1Nepomuky, areál pod poldremMuži Černovír 152021-06-21 14:19:34
2Nepomuky, areál pod poldremMuži Nepomuky 142021-06-21 14:19:27
3Nepomuky, areál pod poldremMuži Bošín 122021-06-21 14:19:20
4Nepomuky, areál pod poldremMuži Horní Čermná 112021-06-21 14:19:14
5Nepomuky, areál pod poldremMuži Horní Třešňovec 102021-06-21 14:19:08
6Nepomuky, areál pod poldremMuži Záchlumí 82021-06-21 14:19:00
7Nepomuky, areál pod poldremMuži Letohrad - Kunčice Jeleni72021-06-21 14:18:55
8Nepomuky, areál pod poldremMuži Letohrad - Orlice B42021-06-21 14:18:46
9Nepomuky, areál pod poldremMuži Letohrad - Kunčice D22021-06-21 14:18:37
10Nepomuky, areál pod poldremMuži Letohrad - Kunčice D22021-06-21 14:18:26
11Nepomuky, areál pod poldremMuži Dubenec 62021-06-21 14:18:26
12Nepomuky, areál pod poldremMuži Horní Třešňovec 102021-06-21 14:18:26
13Nepomuky, areál pod poldremMuži Nepomuky 142021-06-21 14:18:26
14Nepomuky, areál pod poldremMuži Česká Rybná 172021-06-21 14:18:26
15Nepomuky, areál pod poldremMuži Bašnice 32021-06-21 14:18:26
16Nepomuky, areál pod poldremMuži Letohrad - Kunčice Jeleni72021-06-21 14:18:26
17Nepomuky, areál pod poldremMuži Horní Čermná 112021-06-21 14:18:26
18Nepomuky, areál pod poldremMuži Černovír 152021-06-21 14:18:26
19Nepomuky, areál pod poldremMuži Letohrad - Orlice B42021-06-21 14:18:26
20Nepomuky, areál pod poldremMuži Záchlumí 82021-06-21 14:18:26
21Nepomuky, areál pod poldremMuži Bošín 122021-06-21 14:18:26
22Nepomuky, areál pod poldremMuži Bystřec 162021-06-21 14:18:26
23Nepomuky, areál pod poldremMuži Renmotor Jinolice Renmotor12021-06-21 14:18:26
24Nepomuky, areál pod poldremMuži - INDIVINDI52021-06-21 14:18:26
25Nepomuky, areál pod poldremMuži Pšánky 92021-06-21 14:18:26
26Nepomuky, areál pod poldremMuži Vysokov 132021-06-21 14:18:26
27Nepomuky, areál pod poldremMuži Letohrad - Kunčice E172021-06-21 14:18:26
28Nepomuky, areál pod poldremMuži Bystřec 162021-06-21 14:17:51
29Nepomuky, areál pod poldremMuži Renmotor Jinolice Renmotor12021-06-21 14:17:51
30Nepomuky, areál pod poldremMuži - INDIVINDI52021-06-21 14:17:51
31Nepomuky, areál pod poldremMuži Pšánky 92021-06-21 14:17:51
32Nepomuky, areál pod poldremMuži Vysokov 132021-06-21 14:17:51
33Nepomuky, areál pod poldremMuži Letohrad - Kunčice E172021-06-21 14:17:51
34Nepomuky, areál pod poldremMuži Dubenec 62021-06-21 14:17:51
35Nepomuky, areál pod poldremMuži Česká Rybná 172021-06-21 14:17:51
36Nepomuky, areál pod poldremMuži Bašnice 32021-06-21 14:17:51
37Nepomuky, areál pod poldremŽeny Dlouhoňovice 52021-06-21 14:14:19
38Nepomuky, areál pod poldremŽeny Černovír 42021-06-21 14:14:14
39Nepomuky, areál pod poldremŽeny Nepomuky 32021-06-21 14:14:08
40Nepomuky, areál pod poldremŽeny Letohrad - Kunčice C62021-06-21 14:13:39
41Nepomuky, areál pod poldremŽeny Vysokov 22021-06-21 14:13:39
42Nepomuky, areál pod poldremŽeny Nepomuky 32021-06-21 14:13:39
43Nepomuky, areál pod poldremŽeny Černovír 42021-06-21 14:13:39
44Nepomuky, areál pod poldremŽeny Bohuslavice 12021-06-21 14:13:39
45Nepomuky, areál pod poldremŽeny Dlouhoňovice 52021-06-21 14:13:39
46Nepomuky, areál pod poldremŽeny Bohuslavice 12021-06-21 14:13:14
47Nepomuky, areál pod poldremŽeny Vysokov 22021-06-21 14:13:14
48Nepomuky, areál pod poldremŽeny Letohrad - Kunčice C62021-06-21 14:13:14
49Okresní kolo MladkovŽeny Dlouhoňovice 72021-06-14 10:04:39
50Okresní kolo MladkovŽeny Klášterec nad Orlicí 62021-06-14 10:04:34
51Okresní kolo MladkovŽeny Nepomuky 52021-06-14 10:04:26
52Okresní kolo MladkovŽeny Líšnice 42021-06-14 10:04:20
53Okresní kolo MladkovŽeny Letohrad - Kunčice C32021-06-14 10:04:12
54Okresní kolo MladkovŽeny Černovír 22021-06-14 10:04:02
55Okresní kolo MladkovŽeny Zálší 102021-06-14 10:04:02
56Okresní kolo MladkovŽeny Písečná 82021-06-14 10:04:02
57Okresní kolo MladkovŽeny Letohrad - Kunčice D12021-06-14 10:04:02
58Okresní kolo MladkovŽeny Mistrovice 92021-06-14 10:04:02
59Okresní kolo MladkovMuži Říčky 142021-06-14 10:03:38
60Okresní kolo MladkovMuži Dolní Čermná 132021-06-14 10:03:34
61Okresní kolo MladkovMuži Bučina 112021-06-14 10:03:25
62Okresní kolo MladkovMuži Nepomuky 102021-06-14 10:03:20
63Okresní kolo MladkovMuži Letohrad - Kunčice D92021-06-14 10:03:14
64Okresní kolo MladkovMuži Zálší 82021-06-14 10:03:09
65Okresní kolo MladkovMuži Lukavice 72021-06-14 10:03:05
66Okresní kolo MladkovMuži Horní Čermná 62021-06-14 10:02:57
67Okresní kolo MladkovMuži Letohrad - Kunčice E42021-06-14 10:02:36
68Okresní kolo MladkovMuži Voděrady 122021-06-14 10:02:36
69Okresní kolo MladkovMuži Česká Rybná 12021-06-14 10:02:36
70Okresní kolo MladkovMuži Svatý Jiří 52021-06-14 10:02:36
71Okresní kolo MladkovMuži Horní Třešňovec 22021-06-14 10:02:36
72Okresní kolo MladkovMuži Záchlumí 32021-06-14 10:02:36
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání