Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/06/17 2019/06/20 Hasičský areál SDH Chválkovice, Memoriál - MH spec. štafeta + PÚ - sport. hadice OL -
2 2019/06/01 2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku BO -
3 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
4 2019/06/03 2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka VS -
5 2019/06/15 2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B PV -
6 2019/06/07 2019/06/22 Třebovle, 6. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO PL
7 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
8 2019/05/22 2019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
9 2019/04/04 2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
10 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
11 2019/06/08 2019/06/21 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost BV BHL
12 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
13 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva PR VCPR
14 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
15 2019/06/09 2019/06/22 Černovír, Černovír UO VCU
16 2019/06/12 2019/06/22 Strosedlský Hrádek, V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče PB -
17 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
18 2019/06/01 2019/06/20 Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma TR -
19 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
20 2019/06/13 2019/06/22 Hasičský areál Ješov, O pohár starosty SDH OL -
21 2019/06/09 2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
22 2019/06/01 2019/06/22 Martínkov,hřiště na Výhoně, O pohár starosty SDH TR -
23 2019/04/04 2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima DO -
24 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž PR -
25 2019/06/08 2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB HBHL
26 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
27 2019/06/12 2019/06/22 Troubky, O pohár Hané PR PRL
28 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
29 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
30 2019/06/09 2019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
31 2019/06/07 2019/06/23 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka OP -
32 2019/06/01 2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě BO -
33 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
34 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
35 2019/06/16 2019/06/29 Vacov, O pohár PT ŠHL
36 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
37 2019/05/29 2019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
38 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
39 2019/06/15 2019/06/28 Mikulovice, hřiště, O pohár starosty obce, III. kolo ZNL ZN ZNL
40 2019/06/15 2019/06/28 Moutnice, fotbalové hřiště, Memoriál por.J.Garguly - IV.kolo BHL-nástřik terče BO BHL
41 2019/06/16 2019/06/28 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
42 2019/06/23 2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
43 2019/06/24 2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC PKL
44 2019/06/05 2019/06/28 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
45 2019/06/16 2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
46 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
47 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
48 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
49 2019/06/15 2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
50 2019/06/16 2019/06/28 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
51 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
52 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
53 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
54 2019/06/03 2019/06/28 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce TR -
55 2019/06/15 2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B PT PBHL
56 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
57 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
58 2019/05/20 2019/06/28 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce VS -
59 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
60 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
61 2019/05/08 2019/06/28 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice" TR -
62 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
63 2019/06/15 2019/06/28 Výrovice, sportovní areál, O putovní pohár PERSPEKTY, Výrovice, IV.kolo ZNL ZN ZNL
64 2019/06/16 2019/06/29 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
65 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
66 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
67 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
68 2019/06/16 2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
69 2019/06/01 2019/06/29 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019 ZL -
70 2019/06/01 2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
71 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
72 2019/06/23 2019/07/04 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
73 2019/06/13 2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH KM -
74 2019/06/05 2019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
75 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
76 2019/06/05 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
77 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
78 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
79 2019/06/23 2019/07/06 Budilov, O pohár PT ŠHL
80 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
81 2019/05/15 2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C VS -
82 2019/06/01 2019/06/30 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
83 2019/06/06 2019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
84 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
85 2019/06/23 2019/07/05 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
86 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
87 2019/06/23 2019/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice PT PBHL
88 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
89 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
90 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
91 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
92 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
93 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
94 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
95 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
96 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
97 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
98 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
99 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
100 2019/06/30 2019/07/12 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
101 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
102 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
103 2019/06/30 2019/07/12 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice PT PBHL
104 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
105 2019/06/30 2019/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník PV -
106 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
107 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
108 2019/07/01 2019/07/13 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B VS -
109 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
110 2019/06/14 2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice OP -
111 2019/06/20 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
112 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
113 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
114 2019/07/07 2019/07/19 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
115 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
116 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
117 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
118 2019/07/05 2019/07/19 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B PR -
119 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
120 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
121 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
122 2019/06/21 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
123 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
124 2019/06/27 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
125 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
126 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
127 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
128 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
129 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
130 2019/06/29 2019/07/26 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
131 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
132 2019/06/13 2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce RK -
133 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
134 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
135 2019/07/15 2019/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
136 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
137 2019/07/03 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
138 2019/07/29 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
139 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
140 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
141 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
142 2019/07/14 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
143 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
144 2019/07/21 2019/08/02 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
145 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
146 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
147 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
148 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
149 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
150 2019/07/14 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
151 2019/07/21 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
152 2019/07/27 2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
153 2019/06/13 2019/08/10 Sendražice, 5. kolo PHL KO PLHL
154 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
155 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
156 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
157 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
158 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
159 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
160 2019/05/30 2019/08/08 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN) ZN -
161 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
162 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
163 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
164 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
165 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
166 2019/08/12 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
167 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
168 2019/05/01 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
169 2019/07/17 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
170 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
171 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
172 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
173 2019/08/03 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
174 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
175 2019/08/04 2019/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
176 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
177 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
178 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
179 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
180 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
181 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
182 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
183 2019/07/28 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
184 2019/08/11 2019/08/24 Dolany, O pohár PT ŠHL
185 2019/08/19 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
186 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
187 2019/07/24 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
188 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
189 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
190 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
191 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
192 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
193 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
194 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
195 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
196 2019/06/02 2019/06/02 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
197 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
198 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
199 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
200 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
201 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
202 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
203 2019/08/12 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
204 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
205 2019/07/31 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
206 2019/08/18 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
207 2019/08/26 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
208 2019/08/18 2019/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
209 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
210 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
211 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
212 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
213 2019/08/18 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
214 2019/08/26 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
215 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
216 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
217 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
218 2019/08/25 2019/09/07 Jáma, O pohár PT ŠHL
219 2019/09/02 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
220 2019/08/07 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
221 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
222 2019/08/25 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
223 2019/08/25 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
224 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
225 2019/08/18 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
226 2019/08/24 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
227 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
228 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
229 2019/08/25 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
230 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
231 2019/08/25 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
232 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
233 2019/08/25 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
234 2019/05/31 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
235 2019/08/12 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
236 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
237 2019/09/09 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
238 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
239 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
240 2019/09/01 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
241 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
242 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
243 2019/08/14 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
244 2019/08/25 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
245 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
246 2019/09/01 2019/09/13 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
247 2019/09/01 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
248 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
249 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
250 2019/09/08 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
251 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
252 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
253 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
254 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
255 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
256 2019/09/23 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Němeticenerozlišeno Velké Karlovice142019-06-16 17:23:02
2Němeticenerozlišeno Leskovec132019-06-16 17:11:33
3Vyletiště Lešnánerozlišeno Leskovec212019-06-16 17:09:14
4TroubkyMuži Chropyně42019-06-16 16:56:18
5TroubkyMuži Dřevohostice22019-06-16 16:54:51
6Výrovice, sportovní areálMuži Lesná42019-06-16 16:35:02
7Mikulovice, hřištěMuži Lesná42019-06-16 16:33:29
8Němeticenerozlišeno Bystřička122019-06-16 16:04:08
9hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Svinov232019-06-16 15:23:31
10Moutnice, fotbalové hřištěŽeny Moutnice52019-06-16 15:12:17
11Moutnice, fotbalové hřištěŽeny Moutnice22019-06-16 15:12:08
12ČernovírŽeny Letohrad - Červená22019-06-16 13:04:52
13Velké Kunětice (2B)nerozlišeno Milostovice232019-06-16 12:55:25
14TřebovleStarší žáci Ratenice52019-06-16 12:55:17
15TřebovleMladší žáci Ratenice72019-06-16 12:54:32
16Stará Ves (2B)nerozlišeno Milostovice272019-06-16 12:54:26
17TřebovleMuži Ratenice52019-06-16 12:53:04
18Vepříkov - nočníMuži Lučice112019-06-16 12:51:27
19hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Svinov262019-06-16 12:22:37
20Vesec pod KozákovemMuži Bukovno242019-06-16 12:19:23
21hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Svinov152019-06-16 12:06:27
22Vyletiště Lešnánerozlišeno Horní Lideč202019-06-16 12:03:19
23OponešiceMuži Dešná302019-06-16 12:01:14
24KrasoniceMuži Prchalov472019-06-16 12:00:02
25Vranín areál U Havrananerozlišeno Lažínky22019-06-16 11:51:33
26Němeticenerozlišeno Podhradní Lhota512019-06-16 11:43:47
27Němeticenerozlišeno Ublo82019-06-16 11:30:16
28OpatoviceŽeny Valšovice (Hranice VI)142019-06-16 11:12:54
29Němeticenerozlišeno Vlčovice112019-06-16 11:01:01
30Mostynerozlišeno Mosty12019-06-16 10:41:32
31OpatoviceMuži Jasenice42019-06-16 09:33:18
32Tvrdonice, hasičské hřištěMuži Skalica92019-06-16 08:26:27
33Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Vřesovice352019-06-16 08:03:59
34Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Pustiměř342019-06-16 08:01:43
35hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Štěpánkovice212019-06-16 06:41:43
36hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Svoboda192019-06-16 02:55:39
37hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Vřesina182019-06-16 02:22:09
38hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Bělá202019-06-16 02:15:43
39hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Chlebičov172019-06-16 02:15:06
40hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Bělá162019-06-16 02:14:42
41TroubkyMuži Kokory32019-06-16 00:03:07
42Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Bílovice332019-06-15 23:36:02
43KyniceMuži Petrovice12019-06-15 22:53:42
44Mikulovice, hřištěMuži Dobřínsko22019-06-15 22:35:07
45NáramečŽeny Myslibořice42019-06-15 22:29:31
46NáramečMuži Myslibořice62019-06-15 22:28:47
47Mikulovice, hřištěMuži Mikulovice32019-06-15 22:24:41
48Výrovice, sportovní areálMuži Mikulovice32019-06-15 22:23:38
49Fotbalové hřiště ZahořanyPS-12Horní Metelsko62019-06-15 21:08:21
50Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Kojetín322019-06-15 20:49:54
51Jablůnka - hřištěnerozlišeno Lešná52019-06-15 20:40:10
52Fotbalové hřiště ZahořanyMuži Mezholezy (dříve okres Domažlice)152019-06-15 20:33:43
53Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Krasice312019-06-15 20:29:29
54Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Želeč302019-06-15 20:26:15
55Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Mořice272019-06-15 20:22:07
56Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Doloplazy262019-06-15 20:17:38
57Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Víceměřice292019-06-15 20:11:51
58Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Víceměřice252019-06-15 20:11:33
59Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Dětkovice282019-06-15 20:11:22
60Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Dětkovice242019-06-15 20:09:03
61Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Radkova Lhota222019-06-15 20:06:01
62Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Radkova Lhota112019-06-15 20:04:28
63Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Křenovice212019-06-15 20:03:16
64Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Habrovany182019-06-15 20:02:14
65Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Počenice202019-06-15 20:01:54
66Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Němčice nad Hanou232019-06-15 20:01:50
67Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Počenice172019-06-15 20:01:33
68Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Dražovice162019-06-15 20:01:10
69Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Němčice nad Hanou192019-06-15 20:01:02
70Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Hoštice92019-06-15 20:00:35
71Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Němčice nad Hanou122019-06-15 20:00:27
72Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Hodějice82019-06-15 20:00:17
73Fotbalové hřiště, LukaviceMuži Meziměstí82019-06-15 18:36:27
74Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Křenovice142019-06-15 17:34:21
75Kamenice nad LipouMuži Počátky222019-06-15 15:49:27
76Čeložnice - has.areálMuži Velká nad Veličkou42019-06-15 14:58:22
77Vesec pod KozákovemPS-12Záskalí102019-06-15 14:25:11
78Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Podolí152019-06-15 12:28:30
79OlešnáMuži Petrovice92019-06-15 12:26:02
80Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Morkovice132019-06-15 12:24:03
81Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Podhradní Lhota102019-06-15 12:23:26
82Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Morkovice72019-06-15 12:22:47
83Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Vrchoslavice62019-06-15 12:21:27
84Vesec pod KozákovemPS-12Příšovice92019-06-15 12:17:41
85Vyletiště Lešnánerozlišeno Valašská Polanka192019-06-15 12:06:49
86OlešnáSmíšený dorostLučice32019-06-15 11:27:18
87OlešnáŽeny Lučice32019-06-15 11:26:56
88OlešnáMuži Lučice42019-06-15 11:26:20
89OlešnáSmíšený dorostPohled22019-06-15 11:21:23
90ZderazŽeny Košťálov122019-06-15 11:21:13
91OlešnáŽeny Pohled22019-06-15 11:20:14
92OlešnáMuži Pohled32019-06-15 11:19:16
93ZderazŽeny Nepomuky52019-06-15 11:17:53
94KyniceŽeny Pohled22019-06-15 11:16:15
95KyniceMuži Pohled22019-06-15 11:15:15
96ZderazMuži Sádek432019-06-15 11:13:44
97ZderazMuži Dubenec222019-06-15 11:11:15
98ZderazMuži Bašnice82019-06-15 11:07:44
99DětkoviceMuži Hoštice182019-06-15 10:59:12
100KyniceŽeny Lučice32019-06-15 10:25:59
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání