Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 14. 09. 2020 2020/09/19 Hasičský areál SDH Ploukonice, Ploukonický Dráček SM -
2 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
3 06. 09. 2020 2020/09/20 Kněžice, O pohár OÚ, memoriál A. Šloufa TR TRL
4 26. 08. 2020 2020/09/19 Knínice, X. Ročník o putovní pohár SDH Knínice JI -
5 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
6 12. 09. 2020 2020/09/26 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
7 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
8 24. 08. 2020 2020/09/26 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 6. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO DO -
9 20. 09. 2020 2020/09/26 Olešnice, HE Olešnice OL HE
10 07. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH -
11 01. 09. 2020 2020/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy TR -
12 21. 09. 2020 2020/09/26 Hasičský areál SDH Ploukonice, Soutěž O Posvícenskou Husu SM -
13 20. 09. 2020 2020/09/26 Olšany u Prostějova, Pohárová soutěž na 2B. PV -
14 15. 09. 2020 2020/09/26 Jamnice, Pohárová soutěž na 3B OP -
15 25. 08. 2020 2020/10/03 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
16 09. 05. 2020 2020/05/09 Široký Důl - Hřiště, SDH Široký Důl - O pohár starosty obce SY OLSY
17 03. 10. 2020 2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B KM -
18 17. 08. 2020 2020/10/12 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce BR -
19 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
20 20. 09. 2020 2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka PM -
21 01. 11. 2020 2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B ZL -
22 05. 11. 2020 2020/12/03 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže MB -
23 20. 08. 2020 2020/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Ploukonice182020-09-19 20:51:37
2Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Ploukonice82020-09-19 20:39:57
3KněžiceMuži Kamenice282020-09-19 20:21:41
4KněžiceMuži Kněžice12020-09-19 20:11:23
5Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Tlumačov42020-09-19 19:50:34
6KněžiceŽeny Olešná12020-09-19 17:52:48
7KněžiceŽeny Benetice112020-09-19 15:27:39
8Česká BěláŽeny Kámen82020-09-19 14:55:27
9Česká BěláMuži Kámen152020-09-19 14:55:07
10Česká BěláŽeny Kejžlice72020-09-19 13:31:58
11Zahořany - fotbalové hřištěnerozlišeno Březí152020-09-19 12:52:40
12Zahořany - fotbalové hřištěnerozlišeno Mochtín132020-09-19 12:47:39
13KněžiceŽeny Olešná152020-09-19 12:27:09
14Zahořany - fotbalové hřištěnerozlišeno Zahorčice32020-09-19 12:17:11
15OlešniceŽeny Olešnice12020-09-19 11:40:05
16Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Horní Kamenice92020-09-19 11:36:10
17Zahořany - fotbalové hřištěnerozlišeno Chrást202020-09-19 11:20:10
18Česká BěláMuži Věž132020-09-19 10:24:25
19OlešniceMuži Olešnice12020-09-19 09:02:48
20Česká BěláŽeny Světlá nad Sázavou42020-09-19 08:37:22
21Police - zámecký areálnerozlišeno Chvalovice392020-09-19 08:22:19
22Police - zámecký areálnerozlišeno Chvalovice382020-09-19 08:21:57
23Česká BěláMuži Česká Bělá62020-09-19 08:19:46
24DolanyMuži Otinoves202020-09-19 07:17:29
25DolanyMuži Křenovice142020-09-18 23:14:23
26Zahořany - fotbalové hřištěnerozlišeno Vidice172020-09-18 20:43:09
27SrchMuži Trnov172020-09-18 20:02:43
28Třeština - Poslední výstřiknerozlišeno Únětice 1911192020-09-18 19:39:28
29Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Velké Hoštice302020-09-18 19:35:15
30Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Mochtín272020-09-18 19:13:57
31Třeština - Poslední výstřiknerozlišeno -582020-09-18 18:45:38
32KněžiceMuži Sokolí212020-09-18 18:41:13
33Kladruby, hřištěMladí hasičiKladruby152020-09-18 18:37:35
34Kladruby, hřištěDospělíKladruby92020-09-18 18:35:40
35Třeština - Poslední výstřiknerozlišeno -542020-09-18 18:26:03
36Třeština - Poslední výstřiknerozlišeno -482020-09-18 18:15:10
37KníniceMuži Dešná192020-09-18 17:52:12
38Česká BěláDorostenci Olešná12020-09-18 17:37:32
39Česká BěláŽeny Olešná12020-09-18 17:37:19
40KníniceMuži Římov172020-09-18 17:02:45
41KníniceMuži Římov162020-09-18 17:01:54
42SrchDorostenci Nová Ves u Světlé52020-09-18 15:24:00
43SrchŽeny Nová Ves u Světlé92020-09-18 15:23:40
44Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Zahorčice262020-09-18 12:29:06
45Areál ČeperkaMuži Drahňovice222020-09-18 09:34:42
46KosmonosyMuži Dubenec72020-09-17 23:17:01
47Zahořany - fotbalové hřištěnerozlišeno Ledenice42020-09-17 22:17:18
48Zahořany - fotbalové hřištěnerozlišeno Horní Metelsko62020-09-17 22:15:34
49Sportovní areál Dolní Bečvanerozlišeno Ublo232020-09-17 20:22:52
50Sportovní areál Dolní Bečvanerozlišeno Bratřejov322020-09-17 20:20:42
51KníniceMuži Jemnice152020-09-17 19:26:29
52DolanyMuži Dětkovice222020-09-17 14:44:51
53DolanyŽeny Dětkovice102020-09-17 14:43:44
54Heraltice koupalištěnerozlišeno Rudíkov412020-09-17 13:45:06
55Heraltice koupalištěnerozlišeno Rudíkov382020-09-17 13:44:49
56Malá SkálaMuži Olešnice132020-09-17 13:43:28
57DolanyMuži Janovice72020-09-17 12:22:47
58DolanyMuži Štíty92020-09-17 12:22:27
59KněžiceMuži Budíkovice202020-09-17 11:31:55
60Česká BěláŽeny Lučice52020-09-17 10:57:48
61Česká BěláMuži Lučice122020-09-17 10:56:59
62SrchŽeny Lučice42020-09-17 10:55:46
63SrchMuži Lučice162020-09-17 10:54:30
64Radslavice (noční 2B)SmíšenéMoravské Prusy542020-09-17 08:14:31
65Police - zámecký areálnerozlišeno Buchlovice352020-09-17 07:23:43
66Třeština - Poslední výstřiknerozlišeno -402020-09-17 00:17:55
67DolanyMuži Nenakonice212020-09-16 22:12:20
68DolanyMuži Velká (Hranice III)132020-09-16 21:53:06
69KosmonosyMuži Škodějov312020-09-16 21:01:30
70Malá SkálaMuži Škodějov292020-09-16 21:00:14
71DolanyMuži Olešnice232020-09-16 20:00:34
72Radslavice (noční 2B)SmíšenéRačice392020-09-16 19:47:39
73Radslavice (noční 2B)SmíšenéHoštice322020-09-16 18:56:47
74Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Meclov232020-09-16 17:44:29
75Sportovní areál Dolní Bečvanerozlišeno Prostřední Bečva292020-09-16 16:34:54
76KněžiceMuži Bransouze22020-09-16 15:00:32
77MarkvarecMuži Choustník172020-09-16 14:45:14
78Třeština - Poslední výstřiknerozlišeno -282020-09-16 13:59:05
79JamniceŽeny Milostovice72020-09-16 11:37:06
80JamniceMuži Milostovice72020-09-16 11:34:45
81KněžiceŽeny Lavičky142020-09-16 11:21:58
82KněžiceMuži Lavičky192020-09-16 11:21:28
83MarkvarecMuži Dešná162020-09-16 10:22:28
84KněžiceMuži Petrovice182020-09-16 10:11:29
85KněžiceMuži Čechtín162020-09-16 09:45:46
86Kladruby, hřištěDospělíTachov62020-09-16 09:15:37
87KosmonosyMuži Žehrov282020-09-16 08:37:45
88Malá SkálaMuži Žehrov322020-09-16 08:35:55
89Hasičský areál SDH PloukoniceMladší žáci Žehrov42020-09-16 07:02:04
90Hasičský areál SDH PloukoniceStarší žáci Žehrov12020-09-16 07:01:20
91Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Ratiboř332020-09-15 22:59:55
92Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Ratiboř292020-09-15 22:59:24
93MarkvarecMuži Slavošovice52020-09-15 22:49:59
94Malá SkálaMuži Jirkov182020-09-15 21:36:13
95Třeština - Poslední výstřiknerozlišeno Lukov752020-09-15 21:25:08
96JamniceŽeny Malé Hoštice32020-09-15 21:22:08
97Radslavice (noční 2B)SmíšenéBílý Potok522020-09-15 21:17:23
98Sportovní areál Dolní Bečvanerozlišeno Lukov282020-09-15 21:16:21
99Areál ČeperkaMuži Letohrad - Kunčice22020-09-15 20:39:54
100JamniceMuži Velká (Hranice III)402020-09-15 20:16:09
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání