Plzeň Košutka-HZS 2026 (Plzeň-město)
Junior cup 2026 dětské útoky
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire Sport Results |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 05. 2026 11:00 |
| Kontakt: | Daniel Štěpán |
| Telefon: | 605 372 732 |
| Okres: | Plzeň-město |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Josef |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Chrást | Plzeň-sever | 18,91 | 19,63 | 18,91 | 0,72 | |
![]() | 2. | Obora A | Plzeň-sever | 19,06 | 20,23 | 19,06 | 1,17 | |
![]() | 3. | Chotíkov | Plzeň-sever | 21,35 | 21,35 | 22,84 | 1,49 | |
![]() | 4. | Bučí | Plzeň-sever | 24,08 | 24,08 | 44,70 | 20,62 | |
![]() | 5. | Úněšov | Plzeň-sever | 24,38 | NP | 24,38 | 95,62 | |
![]() | 6. | Bolevec Kačeři - A | Plzeň-město | 25,17 | NP | 25,17 | 94,83 | |
![]() | 7. | Bolevec Plameňáci | Plzeň-město | 25,30 | 27,34 | 25,30 | 2,04 | |
![]() | 8. | Bolevec Pomeranče | Plzeň-město | 27,07 | 27,07 | NP | 92,93 | |
![]() | 9. | Obora B | Plzeň-sever | 27,31 | 35,18 | 27,31 | 7,87 | |
![]() | 10. | Hadačka | Plzeň-sever | 27,57 | 36,00 | 27,57 | 8,43 | |
![]() | 11. | Kaznějov | Plzeň-sever | 27,92 | 41,64 | 27,92 | 13,72 | |
![]() | 12. | Bolevec Kačeři - B | Plzeň-město | 35,78 | 37,55 | 35,78 | 1,77 | |
![]() | 13. | Malesice | Plzeň-město | 39,05 | 39,05 | NP | 80,95 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Chrást | Plzeň-sever | 20,53 | 22,77 | 20,53 | 2,24 | |
![]() | 2. | Obora B | Plzeň-sever | 21,34 | 24,22 | 21,34 | 2,88 | |
![]() | 3. | Všeruby A | Plzeň-sever | 21,49 | 28,87 | 21,49 | 7,38 | |
![]() | 4. | Bolevec Plameňáci | Plzeň-město | 28,28 | 28,28 | 30,21 | 1,93 | |
![]() | 5. | Kaznějov | Plzeň-sever | 32,99 | NP | 32,99 | 87,01 | |
![]() | 6. | Všeruby B | Plzeň-sever | 36,92 | 36,92 | NP | 83,08 | |
![]() | 7. | Obora A | Plzeň-sever | 40,01 | NP | 40,01 | 79,99 | |
![]() | 8. | Malesice | Plzeň-město | 42,57 | NP | 42,57 | 77,43 | |
![]() | 9. | Úněšov B | Plzeň-sever | 45,77 | NP | 45,77 | 74,23 | |
![]() | 10. | Obora C | Plzeň-sever | 49,59 | 49,59 | NP | 70,41 | |
![]() | 11. | Úněšov A | Plzeň-sever | 52,60 | 58,63 | 52,60 | 6,03 |
Přípravka, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kaznějov | Plzeň-sever | 65,21 | 65,21 | 114,52 | 49,31 | |
![]() | 2. | Úněšov | Plzeň-sever | 51,18 | 60,76 | 51,18 | 9,58 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 60,76 | 51,18 | 51,18 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Kaznějov | Plzeň-sever | 65,21 | 114,52 | 65,21 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Manětín | Plzeň-sever | 18,54 | 17,32 | 17,32 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Líté | Plzeň-sever | NP | 17,36 | 17,36 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Obora | Plzeň-sever | 20,28 | 17,96 | 17,96 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ledce | Plzeň-sever | NP | 18,03 | 18,03 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 21,06 | 18,04 | 18,04 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Manětín | Plzeň-sever | NP | 18,51 | 18,51 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Chrást | Plzeň-sever | 19,63 | 18,91 | 18,91 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Obora | Plzeň-sever | 20,23 | 19,06 | 19,06 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Úněšov | Plzeň-sever | 20,47 | 19,58 | 19,58 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Bučí | Plzeň-sever | 20,27 | NP | 20,27 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Nevřeň | Plzeň-sever | 20,58 | 28,16 | 20,58 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Nevřeň | Plzeň-sever | 22,63 | 21,02 | 21,02 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Chotíkov | Plzeň-sever | 21,35 | 22,84 | 21,35 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 40,21 | 22,18 | 22,18 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Obora | Plzeň-sever | NP | 22,42 | 22,42 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Všeruby | Plzeň-sever | 23,23 | 36,42 | 23,23 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Bučí | Plzeň-sever | 24,08 | 44,70 | 24,08 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Úněšov | Plzeň-sever | NP | 24,38 | 24,38 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Třemošná | Plzeň-sever | NP | 25,08 | 25,08 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Bolevec | Plzeň-město | NP | 25,17 | 25,17 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Bolevec | Plzeň-město | 27,34 | 25,30 | 25,30 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Bolevec | Plzeň-město | 27,07 | NP | 27,07 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Obora | Plzeň-sever | 35,18 | 27,31 | 27,31 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Hadačka | Plzeň-sever | 36,00 | 27,57 | 27,57 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Kaznějov | Plzeň-sever | 41,64 | 27,92 | 27,92 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Chotíkov | Plzeň-sever | 29,34 | NP | 29,34 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Kožlany | Plzeň-sever | 33,75 | NP | 33,75 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Bolevec | Plzeň-město | 37,55 | 35,78 | 35,78 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Dolany | Plzeň-sever | NP | 38,15 | 38,15 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Malesice | Plzeň-město | 39,05 | NP | 39,05 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Obora | Plzeň-sever | 16,88 | 16,03 | 16,03 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 20,11 | 18,69 | 18,69 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Manětín | Plzeň-sever | 21,94 | 19,13 | 19,13 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Dolany | Plzeň-sever | NP | 20,00 | 20,00 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Chrást | Plzeň-sever | 22,77 | 20,53 | 20,53 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Ledce | Plzeň-sever | 21,24 | 39,06 | 21,24 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Obora | Plzeň-sever | 24,22 | 21,34 | 21,34 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Všeruby | Plzeň-sever | 23,22 | 21,49 | 21,49 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Všeruby | Plzeň-sever | 28,87 | 21,49 | 21,49 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Kaznějov | Plzeň-sever | 24,97 | 22,88 | 22,88 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Manětín | Plzeň-sever | 23,17 | 27,20 | 23,17 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Manětín | Plzeň-sever | 24,36 | 28,41 | 24,36 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Obora | Plzeň-sever | 25,34 | 27,68 | 25,34 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Všeruby | Plzeň-sever | 29,18 | 26,56 | 25,56 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Chotíkov | Plzeň-sever | NP | 25,64 | 25,64 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Nevřeň | Plzeň-sever | 25,95 | NP | 25,95 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 25,79 | 26,07 | 26,07 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Bolevec | Plzeň-město | 28,28 | 30,21 | 28,28 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Bučí | Plzeň-sever | 28,47 | NP | 28,47 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Obora | Plzeň-sever | 47,49 | 28,78 | 28,78 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Kaznějov | Plzeň-sever | 29,11 | NP | 29,11 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Třemošná | Plzeň-sever | 30,62 | 33,50 | 30,62 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Ledce | Plzeň-sever | 32,51 | 43,41 | 32,51 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Kaznějov | Plzeň-sever | NP | 32,99 | 32,99 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Bolevec | Plzeň-město | NP | 33,19 | 33,19 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Kožlany | Plzeň-sever | NP | 33,25 | 33,25 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Nekmíř | Plzeň-sever | 36,65 | 33,52 | 33,52 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Všeruby | Plzeň-sever | 36,92 | NP | 36,92 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Obora | Plzeň-sever | NP | 40,01 | 40,01 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Malesice | Plzeň-město | NP | 42,57 | 42,57 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















