Liga: | Velká cena Ústeckoorlicka |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 06. 07. 2015 10:00 |
Kontakt: | Jaroslav Motl |
Telefon: | 731 726 683 |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Martin Valda |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,48 | - | - | |
2. | Myštěves | HK | 17,32 | - | - | |
3. | Letohrad - Orlice A | UO | 17,93 | - | - | |
3. | Bystřec A | UO | 17,93 | - | - | |
5. | Horní Čermná A | UO | 18,05 | - | - | |
6. | Havlovice | TU | 18,24 | - | - | |
7. | Mostek | UO | 18,27 | - | - | |
8. | Bystřec B | UO | 18,38 | - | - | |
9. | Lanšperk | UO | 18,46 | - | - | |
10. | Brandýs nad Orlicí | UO | 18,69 | - | - | |
11. | Letohrad - Kunčice B | UO | 18,83 | - | - | |
12. | Dolní Čermná | UO | 18,84 | - | - | |
13. | Letohrad - Kunčice C | UO | 19,08 | - | - | |
14. | Horní Třešňovec A | UO | 19,24 | - | - | |
15. | Hrobice | PA | 19,56 | - | - | |
16. | Nepomuky | UO | 19,93 | - | - | |
17. | Bošín | UO | 20,07 | - | - | |
18. | Slepotice | PA | 20,20 | - | - | |
19. | Letohrad - Orlice B | UO | 20,51 | - | - | |
20. | Lukavice A | UO | 20,69 | - | - | |
21. | Dolní Dobrouč | UO | 21,34 | - | - | |
22. | Česká Třebová | UO | 22,29 | - | - | |
23. | Letohrad - Červená B | UO | 22,46 | - | - | |
24. | Záchlumí | UO | 23,60 | - | - | |
25. | Černovír B | UO | 65,37 | - | - | |
26. | Lukavice B | UO | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrášťany | LT | 16,10 | - | - | |
2. | Letohrad - Orlice | UO | 16,37 | - | - | |
3. | Letohrad - Kunčice A | UO | 16,53 | - | - | |
4. | Vitiněves | JC | 16,92 | - | - | |
5. | Myštěves | HK | 17,08 | - | - | |
6. | Libuň | JC | 17,20 | - | - | |
7. | Nepomuky | UO | 17,70 | - | - | |
8. | Letohrad - Červená | UO | 17,95 | - | - | |
9. | Česká Rybná | UO | 18,01 | - | - | |
10. | Letohrad - Kunčice B | UO | 18,80 | - | - | |
11. | Lanšperk | UO | 18,94 | - | - | |
12. | Dolní Třešňovec | UO | 19,23 | - | - | |
13. | Bystřec | UO | 19,89 | - | - | |
14. | Horní Třešňovec A | UO | 19,96 | - | - | |
15. | Dlouhá Ves | RK | 25,41 | - | - | |
16. | Nekoř | UO | 48,76 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Letohrad - Orlice - Muži | 17,93 | https://youtu.be/vICvwOQk3yQ | Ondřej Matyáš | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře