Lanškroun 2019 - Lanškroun

Liga: VCU
Místo: Lanškroun
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 07. 09. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 08. 2019 19:30
Konec rezervace: 07. 09. 2019 10:00
Začátek tipování:  07. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00
Zadal: Lukáš Lešikar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lanskroun-10626.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Záchlumí UOJan Divíšek
22Nekoř UOOndrej Kavalek
33Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
44Nepomuky UOLukáš Lešikar
55Lanšperk UOpetr
66Bošín UOFerda
77Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
88Černovír UOMatouš Zachař
99Záchlumí UOJan Divíšek
1010Přívrat UOIvoš Vencl
1111Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1212Bystřec AUOLukáš Lešikar
1313Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
1415Králíky UODaniel Brzák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nepomuky UOKateřina Krudencová
22Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
34Černovír UOMatouš Zachař
45Dlouhoňovice UOMartin Hynek
56Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
67Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
78Králíky UODaniel Brzák
820Mistrovice UORomana Dolečková
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
110Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
Ženy >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Česká Rybná UO--17,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nepomuky UO17,6017,4617,602017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO--17,692014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO--17,812016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Česká Rybná UO--17,922016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Výčapy TR17,2418,0118,012009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Červená UO17,7918,1818,182017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nepomuky UO17,5618,2018,202018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nepomuky UO--18,262016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevcehle JI18,5617,2518,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Červená UO--18,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chrášťany LT18,0718,6318,632009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lukavice AUO--18,652014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Červená UO17,7518,7218,722018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice BUO--18,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice CUO18,7919,0319,032019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Třešňovec UO19,0019,2319,232019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Třešňovec UO--19,252015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Horní Třešňovec AUO--19,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice AUO19,1819,3619,362018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Horní Třešňovec AUO--19,482016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Třešňovec UO18,6319,5619,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Třešňovec UO--19,572014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice UO--19,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nepomuky UO--19,872015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bohuňov SY19,1019,9119,912009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lanšperk UO--19,952014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Česká Rybná UO19,9919,1519,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Třešňovec UO20,0319,3820,032009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Jeleni EUO19,6320,2120,212009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice BUO--20,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Třešňovec UO--20,682016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lanšperk UO--20,762015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lukavice UO20,6021,2221,222018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lukavice UO19,5521,3921,392017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Červená UO19,7121,4421,442019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bystřec UO--21,552015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Černovír UO20,1421,5621,562019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Mistrovice UO20,3921,5821,582019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Letohrad - Jeleni DUO19,7721,6921,692009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horní Čermná UO21,5121,7121,712017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Podmoklany HB20,3522,1722,172009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nepomuky UO--22,342014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychotín BK22,4122,8822,882009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Horní Třešňovec UO23,3118,3123,312018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mistrovice UO23,2323,7123,712018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nekoř UO--23,802016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Horní Čermná UO--23,872016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nekoř UO--24,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dlouhoňovice UO26,2923,7426,292018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Česká Rybná UO26,2526,4726,472009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lhotky CZR26,7526,9726,972009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lanšperk UO27,0420,3027,042009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Česká Rybná UO--29,662015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lanšperk UO--29,862016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dlouhoňovice UO30,7431,5931,592019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Červená UO--34,292014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Letohrad - Červená UO--34,352015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nekoř UO25,8537,8337,832017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bystřec UO--40,892014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nekoř UO25,0947,4947,492018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Turov UO21,7148,0848,082009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Letohrad - Kunčice BUONPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Horní Třešňovec UO--NP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Horní Třešňovec AUONPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Letohrad - Jeleni UO--NP2009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/09/05 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2013/09/07 Lanškroun, O pohár
VCU
2014/09/06 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2015/09/05 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2016/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2017/09/02 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2018/09/01 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže