Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
By
2
Če
3
Le
4
Do
5
Ne
6
Br
7
La
8
La
9
Če
10
Ne
11
1. Bystřec A 148 15,62UO
21,00
17,92
27,90
17,93
22,88
18,26
18,28
17,34
15,62
-
30,98
2. Letohrad - Kunčice B 121 14,88UO
22,00
17,09
26,50
18,83
24,02
17,20
NP
19,88
14,88
--
3. Bystřec B 114 15,90UO
24,00
NP
57,36
18,38
36,80
18,08
18,42
18,24
15,90
19,36
24,37
4. Lukavice A 102 17,20UO
34,00
17,60
23,25
20,69
27,98
17,91
18,55
26,88
17,20
37,64
24,89
5. Brandýs nad Orlicí 99 16,77UO
26,00
18,79
31,86
18,69
28,09
19,36
19,21
18,69
16,77
21,88
24,13
6. Horní Čermná A 94 16,76UO
31,00
19,03
27,78
18,05
31,43
18,82
19,12
19,41
16,76
19,84
27,41
7. Dolní Čermná 81 15,81UO
30,00
19,14
29,62
18,84
NP
19,08
-
NP
15,81
18,95
24,24
8. Lanšperk 75 17,99UO
23,00
18,53
27,48
18,46
30,93
19,20
21,57
19,34
17,99
NP
31,06
9. Bošín 69 17,09UO
28,00
18,46
30,94
20,07
30,48
18,43
19,05
NP
17,09
39,57
26,97
10. Horní Třešňovec A 59 18,45UO
29,00
19,42
27,51
19,24
28,29
18,45
NP
19,59
31,43
NP
28,72
11. Mostek 56 16,03UO
25,00
19,04
32,46
18,27
30,85
19,32
26,38
30,71
16,03
NP
33,69
12. Letohrad - Orlice B 54 16,59UO
33,00
NP
33,68
20,51
28,28
18,63
20,18
24,13
16,59
-
27,29
13. Nepomuky 44 16,49UO
35,00
26,28
41,04
19,93
29,45
19,19
NP
20,18
16,49
23,60
29,39
14. Letohrad - Kunčice C 38 14,79UO
41,00
NP
27,26
19,08
----
14,79
--
15. Lukavice B 36 19,87UO
38,00
31,98
31,10
NP
26,88
20,75
31,42
19,87
NP
NP
36,19
16. Dolní Dobrouč 34 19,77UO
39,00
20,95
36,45
21,34
-
26,02
-
25,48
NP
19,77
25,78
17. Přívrat 21 16,76UO-----
19,29
--
16,76
20,73
-
18. Jinolice Renmotor 20 16,48JC---
16,48
-------
19. Letohrad - Červená B 18 18,09UO-
NP
-
22,46
--
81,42
42,84
18,09
19,73
-
20. Myštěves 17 17,32HK---
17,32
-------
-. Lanškroun D 17 21,17UO
27,00
---
33,14
--
21,17
---
22. Letohrad - Orlice A 15 17,93UO
37,00
--
17,93
-------
-. Česká Třebová 15 21,66UO--
NP
22,29
--
25,66
--
21,66
-
24. Černovír A 14 26,13UO--
29,37
--
26,13
----
27,84
25. Černovír B 11 22,44UO
36,00
-
NP
65,37
-
22,44
--
NP
27,69
28,32
26. Havlovice 10 18,24TU---
18,24
-------
-. Dolní Čermná A 10 19,20UO------
19,20
----
28. Letohrad - Červená 9 19,35UO
32,00
----
19,35
----
29,11
29. Turov 7 16,97UO------
36,16
-
16,97
--
-. Nekoř 7 27,48UO----------
27,48
-. Dolní Třešňovec 7 30,09UO----
30,09
------
32. Knapovec 5 27,76UO---------
27,76
-
33. Český Rudolec 4 16,97JH--------
16,97
--
-. Česká Třebová X 4 28,32UO---------
28,32
-
35. - Letohrad Orlice 3 28,36------------
36. Parník 2 29,46UO---------
29,46
-
37. Hrobice 1 19,56PA---
19,56
-------
38. Slepotice 0 20,20PA---
20,20
-------
-. Záchlumí 0 22,41UO---
23,60
----
22,41
-
34,45
-. Horní Čermná B 0 40,00UO
40,00
----------
-. Ústí nad Orlicí 0 43,31UO--
43,31
--------
-. - Stary Waliszóv 0 50,65------------


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: