Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
By
2
Če
3
Ne
4
Do
5
Br
6
Do
7
La
8
La
9
Ne
10
1. Letohrad - Kunčice B 147 14,89UO
61,00
16,74
23,34
16,81
25,32
19,20
15,29
17,16
14,89
-
2. Bystřec A 86 14,69UO
81,00
17,31
-
17,19
30,17
18,83
14,69
18,10
15,61
-
3. Horní Třešňovec A 79 15,84UO
79,00
18,98
23,99
20,22
28,33
20,04
15,84
22,21
NP
24,11
-. Lukavice 79 16,27UO
67,00
18,58
40,12
18,10
24,69
22,57
17,38
18,45
16,27
24,92
5. Lanšperk 75 16,42UO
75,00
27,46
26,14
19,65
24,49
20,22
16,42
20,27
17,05
25,58
6. Letohrad - Orlice B 73 15,45UO
72,00
NP
35,07
NP
NP
18,47
15,45
19,22
16,33
27,15
7. Letohrad - Kunčice D 67 15,86UO
70,00
20,04
30,77
NP
35,14
19,42
15,86
18,59
NP
31,22
8. Bystřec B 63 15,32UO-
18,43
-
18,33
-
21,86
17,22
18,18
15,32
24,64
9. Dolní Čermná 53 16,36UO
68,00
NP
37,41
NP
49,87
21,04
32,36
18,78
16,36
25,58
10. Záchlumí 52 15,86UO
71,00
NP
31,51
NP
54,18
20,68
18,11
18,85
15,86
33,81
11. Bošín 49 16,95UO
69,00
18,66
NP
32,29
34,87
20,56
16,95
19,25
18,95
27,66
12. Nepomuky 46 16,92UO
74,00
20,57
31,16
20,37
32,74
27,80
16,92
20,24
17,62
29,87
13. Dolní Dobrouč 39 19,20UO-
32,66
35,34
19,20
-
20,00
-
20,44
23,33
24,19
14. Horní Čermná 35 16,39UO
73,00
27,24
NP
19,98
25,48
28,10
16,39
23,87
18,16
27,75
15. Letohrad - Jeleni 27 15,19UO
66,00
NP
-
17,58
----
15,19
-
16. Trnov 26 17,03RK
64,00
17,03
-
17,78
------
17. Hrobice 20 17,41PA
65,00
17,52
-
17,41
------
18. Renmotor Jinolice 17 16,17JC-
16,79
-
16,17
------
-. Pšánky 17 17,72HK
62,00
NP
-
17,72
------
20. Myštěves 15 16,80HK-
16,80
-
17,14
------
-. Nekoř 15 20,60UO
77,00
--
38,88
34,78
25,96
41,06
32,50
20,60
28,75
-. Rohovládová Bělá 15 63,00PA
63,00
---------
23. Dlouhoňovice 13 18,49UO
80,00
22,80
37,19
20,68
61,01
23,37
-
23,02
18,49
34,65
24. Bašnice 11 17,08JC-
17,08
-
17,68
------
25. Lanškroun Veteráni 10 28,96UO----
28,96
-----
26. Černovír 9 24,57UO--
34,35
-----
24,57
-
27. Pomezí B 7 16,71SY--------
16,71
-
28. Brandýs nad Orlicí 6 20,90UO-----
20,90
----
29. Brandýs nad Orlicí D 1 24,09UO-----
24,09
----
-. - Starý Waliszow 1 62,19-----------
-. Dolní Třešňovec 1 62,54UO----
62,54
-----
32. Český Rudolec 0 16,99JH--------
16,99
-
-. Přívrat 0 17,32UO--------
17,32
-
-. Vysoké Mýto-Město 0 17,98UO--------
17,98
-
-. Pomezí A 0 19,05SY--------
19,05
-
-. Dubenec 0 24,99TU
78,00
24,99
--------
-. Lanškroun D 0 30,33UO-------
30,33
--
-. Česká Rybná 0 30,73UO--------
30,73
-
-. Ústí nad Orlicí 0 36,14UO--
36,14
-------
-. Knapovec 0 37,98UO--
37,98
-------
-. Jevíčko 0 73,66SY--------
73,66
-
-. Zderaz 0 76,00CR
76,00
---------
-. Zderaz A 0 NPCR---
NP
------
-. - Spišská Sobota 0 NP-----------
-. Králíky 0 NPUO-----
NP
----
-. Letohrad - Červená 0 NPUO--
NP
-------


Celkem se účastnilo:  67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: